3. KONKURS HELIGONISTÓW WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

16.11.2020
W imieniu organizatorów Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ, Stowarzyszenia HELIGONKI POD KICKAMI oraz Zespołu Regionalnego SPOD KICEK z Mordarki serdecznie zapraszamy do udziału w 3. Konkursie Heligonistów Województwa Małopolskiego, który odbywa się w dniach 4 listopada - 9 grudnia br. - online.

Uczestnicy konkursu oceniani będą w trzech kategoriach wiekowych:
  • dziecięcej – od 7 do 13 lat,
  • młodzieżowej – od 14 do 17 lat,
  • dorosłych – 18 i więcej.
W tegorocznym konkursie indywidualnym nie mogą wziąć udziału laureaci I miejsc z roku 2019 wszystkich kategorii wiekowych (dorośli, młodzież, dzieci). Laureaci z kategorii dorosłych mogą natomiast wziąć udział w konkursie Mistrz – Uczeń.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać nagrania wideofonicznego własnej prezentacji i przesłać zarejestrowany film wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia (z własnoręcznym podpisem) w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2020 r. Nagrania zostaną przedstawione powołanej Komisji Artystycznej, która dokona oceny prezentacji konkursowych i przyzna stosowne nagrody.

Wyniki konkursu oraz nagrania filmowe laureatów opublikowane zostaną 9 grudnia 2020 r.

Dodatkowych informacji udziela koordynator wydarzenia: Aleksander Smaga, tel. 18 448 26 26, mail: [email protected]

W załącznikach do pobrania Karty zgłoszeń oraz Regulamin konkursu.

/fot.: Marek Harbaczewski, MCK SOKÓŁ/