ŻYCZENIA dla pracowników oświaty z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

14 października - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.
Z tej okazji najserdeczniejsze życzenia wszystkim PRACOWNIKOM OŚWIATY składają władze Gminy Limanowa.

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy Szkół i Placówek,
Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z pracy pedagogicznej oraz poczucia ważności wykonywanego zawodu.

To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli,pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w pracę na rzecz szkół w Gminie Limanowa.

Dyrektorom szkół, Nauczycielom i Wychowawcom życzymy zadowolenia z pracy, wytrwałości
w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów
i osiąganych wyników.

Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy aby każdy dzień w roku szkolnym był radosny, spokojny, pełen zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie tych , którzy są nadzieją narodu.

Stanisław Młyński                                                                                  Jan Skrzekut
   Przewodniczący Rady Gminy Limanowa                                                             Wójt Gminy Limanowa