A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zmodernizowano budynek remizy OSP w Starej Wsi

15.10.2020
Zakończyły się prace związane z modernizacją budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Wsi. Całkowita wartość zadania wyniosła 46.042,80 zł, przy pozyskanym przez Gminę Limanowa dofinansowaniu ze środków Województwa Małopolskiego w wysokości 19.500,00.

Zakres wykonanych  prac obejmował  wymianę okładziny schodów zewnętrznych z płyt granitowych, remont elewacji polegający na naprawie i uzupełnieniu tynków, malowanie elewacji farbami akrylowymi oraz wymianę drzwi wejściowych.

W czwartek 15 października miał miejsce odbiór zadania, w którym uczestniczyli: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Gminy Limanowa Stanisław Piegza wraz z inspektorem nadzoru Andrzejem Sułkowskim, Prezes OSP w Starej Wsi Daniel Zagrodzki oraz przedstawiciel Wykonawcy inwestycji - Firmy "STAM-BUD" z Limanowej.
 
Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego na realizację prac budowlano-remontowych  w remizach strażackich w 2020 r.


Liczba wyświetleń: 202
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30