Zmodernizowano budynek remizy OSP w Starej Wsi

15.10.2020
Zakończyły się prace związane z modernizacją budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Wsi. Całkowita wartość zadania wyniosła 46.042,80 zł, przy pozyskanym przez Gminę Limanowa dofinansowaniu ze środków Województwa Małopolskiego w wysokości 19.500,00.

Zakres wykonanych  prac obejmował  wymianę okładziny schodów zewnętrznych z płyt granitowych, remont elewacji polegający na naprawie i uzupełnieniu tynków, malowanie elewacji farbami akrylowymi oraz wymianę drzwi wejściowych.

W czwartek 15 października miał miejsce odbiór zadania, w którym uczestniczyli: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Gminy Limanowa Stanisław Piegza wraz z inspektorem nadzoru Andrzejem Sułkowskim, Prezes OSP w Starej Wsi Daniel Zagrodzki oraz przedstawiciel Wykonawcy inwestycji - Firmy "STAM-BUD" z Limanowej.

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego na realizację prac budowlano-remontowych  w remizach strażackich w 2020 r.