Zmodernizowane drogi w Męcinie, Młynnem i Lipowem już po odbiorach

02.10.2020
Trwają prace związane z modernizacją  dróg na terenie Gminy Limanowa. Pod koniec ubiegłego tygodnia miały miejsce odbiory  czterech  wykonanych zadań:

- Modernizacja drogi Męcina Paszkowiec
- Modernizacja drogi Lipowe od świetlicy
- Modernizacja drogi Młynne Załpa
- Modernizacja drogi Męcina Podlesie

W odbiorze zadań w Męcinie uczestniczyły władze gminy Limanowa: Wójt Jan Skrzekut, Wicewójt Wojciech Pazdan, radni gminy - Jerzy Jabłoński i Rafał Woźniak wraz z sołtysem wsi Stanisławem Smędą, Kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Komunikacji Adam Górszczyk i Kierownik Wydziału Inwestycji  i Funduszy Europejskich Stanisław Piegza, a także gościnnie - Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk.

Wraz z Wójtem Gminy Janem Skrzekutem, Wicewójtem Gminy Wojciechem Pazdanem i Kierownikiem Wydziału IFE Stanisławem Piegzą  przy odbiorze zmodernizowanej drogi w Młynnem obecni byli radni gminy Limanowa - Daniel Łącki i Leszek Twaróg, natomiast w Lipowem radny - Zdzisław Kądziołka oraz sołtys Marcin Ryś.

Każde z zadań drogowych odebrano w obecności inspektora nadzoru Janusza Liptaka  oraz przedstawicieli  wykonawcy inwestycji  –  Przedsiębiorstwa  Drogowo – Mostowego  LIMDROG Sp. z o. o.  z siedzibą w Limanowej. Wartość prac modernizacyjnych  wykonanych  na łącznej długości  3,5 km wyniosła  623 565,72 zł.

Wyrazy wdzięczności należą się mieszkańcom, którzy wykonali dodatkowe pracy przy modernizacji dróg. Gmina Limanowa zakupiła potrzebne materiały, natomiast mieszkańcy dokonali niezbędnych napraw. Za wielkie zaangażowanie miejscowej społeczności koordynatorowi robót Romanowi Januszowi z osiedla Męcina Podlesie, Wójt Gminy Limanowa składa serdeczne podziękowania.