Wypłata zwrotu podatku akcyzowego dla rolników - od 19 do 30 października

19.10.2020
Urząd Gminy Limanowa informuje, że od 19 października 2020 r. w kasie tutejszego urzędu, będą wypłacane pieniądze za zwrot podatku akcyzowego dla rolników, którzy w sierpniu br. złożyli wnioski w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Należność może odebrać wnioskodawca za okazaniem dokumentu tożsamości.

Rolnikom, którzy we wniosku wskazali numer rachunku bankowego, należne środki zostaną przelane 12 października 2020 r.

UWAGA!
Należność z tytułu zwrotu podatku akcyzowego należy bezwzględnie odebrać w Kasie do dnia 30 października 2020 r. /piątek/.

Przypominamy, że Kasa Urzędu Gminy Limanowa czynna jest w poniedziałek, środę i piątek w godz. 8:00 - 15:00.

Wszystkim rolnikom przypominamy również, że kolejne wnioski można składać w okresie od 1 do 28 lutego 2021 roku, dołączając faktury VAT wystawione w okresie 1 sierpnia 2020 r. – 31 stycznia 2021 r. oraz w przypadku posiadania bydła dołączyć zaświadczenie o DJP bydła wydane przez Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Podczas wizyty w Urzędzie prosimy o przestrzeganie obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych: posiadaniu maseczki oraz ewentualnie rękawiczek jednorazowych, zachowaniu odpowiedniej odległości od kolejnych interesantów oraz dezynfekcji rąk.