Remont drogi Męcina Rolna

05.10.2020
W ramach trwających na terenie gminy Limanowa prac drogowych realizowana jest inwestycja polegająca na przebudowie drogi Męcina Rolna wraz z rozbudową kanalizacji.

Zadanie podzielone jest na dwa etapy - pierwszy obejmuje prace związane z  rozbudową kanalizacji, a etap drugi - to wykonanie drogi na odcinku 720 metrów.

Postęp prac związanych z realizacją inwestycji w obecności przedstawicieli wykonawcy zadania - Firmy Handlowo-Usługowej ERMONT Bartosza Ruchały z Męciny oraz podwykonawcy - Firmy Handlowo Usługowej “KADBUD” Kazimierza Dudzika z Mszany Dolnej wizytował na miejscu Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Wicewójt Gminy Limanowa Wojciech Pazdan wraz z radnymi gminy Limanowa Jerzym Jabłońskim i Rafałem Woźniakiem oraz Kierownikiem Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Stanisławem Piegzą. Zaawansowaniu robót przyglądał się także Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk.

Zadanie inwestycyjne obejmujące rozbudowę kanalizacji i budowę drogi wyniesie łącznie 747 010, 95 zł. Zakończenie robót planowane jest w połowie grudnia br.