PSR 2020 - Rachmistrzowie spisowi telefonicznie pomagają rolnikom wypełnić obowiązek spisowy

27.10.2020
Aby należycie wypełnić obowiązek spisowy rachmistrzowie spisowi dzwonią do rolników objętych spisem rolnym. Rachmistrzowie spisowi dzwonią z numeru telefonu: 22 279 99 99 lub 22 666 66 62.

Rachmistrzowie dzwonią do użytkowników gospodarstw rolnych, którzy dotychczas nie wypełnili obowiązku spisowego. Co ważne rolnik, z którym skontaktuje się rachmistrz spisowy jest zobowiązany udzielić odpowiedzi na pytania i w ten sposób wypełnić obowiązek spisowy. Zakres pytań w wywiadzie telefonicznym jest taki sam jak w formularzu do samospisu dostępnym na stronie spisrolny.gov.pl.

Jesteś użytkownikiem gospodarstwa rolnego? Widzisz, że dzwoni do Ciebie jeden z powyższych numerów?

Odbierz telefon, odpowiedz na pytania rachmistrza spisowego i wypełnij obowiązek spisowy!

Wywiady telefoniczne będą realizowane do 30 listopada br.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących spisu rolnego pod nr tel. 22 279 99 99 czynna jest infolinia spisowa (koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora).

/spisrolny.gov.pl/