Powszechny Spis Rolny 2020 - Gminne Biuro Spisowe w Urzędzie Gminy Limanowa

05.10.2020
Uprzejmie informujemy, że Gminne Biuro Spisowe w Urzędzie Gminy Limanowa pełni dyżury w celach informacyjnych i interwencyjnych w godzinach pracy Urzędu, tj. od godz. 7.30 do godz.15.30 pod numerami telefonów: 18 /337-22-52 wew. 126 lub 18 /263-00-26.

Informujemy także, że w Urzędzie Gminy Limanowa przygotowane zostało stanowisko komputerowe – Gminny Punkt Spisowy przeznaczony dla rolników z terenu naszej gminy, celem dokonania samospisu w Powszechnym Spisie Rolnym 2020.

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną przypominamy, aby w trakcie wizyty w Urzędzie pamiętać o zachowaniu środków ostrożności - obowiązku stałego zakrywania ust i  nosa zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia, a także zachowaniu bezpiecznej odległości między osobami (min.1,5 m).

Gminne Biuro Spisowe informuje, że w przypadku wątpliwości odnoszących się do spisu rolnego istnieje możliwość telefonicznego kontaktu z infolinią pod numerem telefonu: 22/ 279-99-99 (czynne przez cały tydzień w godzinach od 8:00 do 20:00).

Więcej informacji o Powszechnym Spisie Rolnym 2020 uzyskać można pod adresem: https://spisrolny.gov.pl/