Obejmijmy troską i opieką bliskich, sąsiadów, szczególnie osoby starsze - apel Wójta Gminy Limanowa

27.10.2020
Z uwagi na panującą pandemię Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut  apeluje do mieszkańców o objęcie troską bliskich i sąsiadów, w szczególności osób w starszym wieku:

Śpieszmy z pomocą sąsiedzką samotnym, starszym osobom. Każdy z nas ma w swoim najbliższym otoczeniu seniorów i osoby w podeszłym wieku. W związku z tym, że dla tej grupy koronawirus stanowi największe zagrożenie, zwracam się do Państwa z apelem o pomoc sąsiedzką, ewentualnie informacje do Urzędu Gminy Limanowa o takiej sytuacji.

Dołożymy wszelkich starań by w tym trudnym czasie nikt, a przede wszystkim seniorzy, będący w grupie największego ryzyka, nie pozostali sami! Dlatego apeluję do Państwa: nie bądźmy obojętni!

Proszę zgłaszać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej  tel.18 /337 36 57, osoby które według Państwa wiedzy znalazły się w tej trudnej sytuacji, są same i potrzebują pomocy.
Okażmy pomoc i wsparcie tym, którzy tego potrzebują i dbajmy o siebie nawzajem!