Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Modernizacja dróg w Gminie Limanowa część II – informacja z drugiego otwarcia ofert

23.10.2020
Szanowni Państwo, po rozmowach z kilkoma Radnymi, którzy podjęli inicjatywę aby modernizacji poddać wszystkie 6 planowanych wstępnie odcinków dróg na terenie naszej gminy, po przeprowadzeniu ponownego postępowania przetargowego informujemy, że wykonane zostaną wszystkie zadania o łącznej długości prawie 3 km.

Uzyskane oferty w przeprowadzonym drugim przetargu okazały się tańsze o przeszło 23 tysiące złotych. Mimo niższych wycen, aby zrealizować wszystkie zadania nadal potrzeba zwiększyć kwotę planowaną na to działanie. Biorąc jednak pod uwagę zaoferowane bardzo korzystne ceny robót budowlanych i inicjatywę kilku zaangażowanych Radnych, którzy po rozeznaniu sytuacji w terenie prosili o kontynuowanie w pełnym zakresie wszystkich działań modernizacyjnych zmierzających do poprawy bezpieczeństwa i komfortu korzystania z dróg, podjęto decyzję o wykonaniu wszystkich 6 odcinków. Brakujące środki zostaną uzupełnione z oszczędności na innych zadaniach drogowych realizowanych w 2020 roku, bez uszczerbku w ich zakresach.

W związku z powyższym z satysfakcją i zadowoleniem informujemy, że niebawem rozpoczną się roboty budowlane na wszystkich sześciu odcinkach dróg, według przedstawionej poniżej lokalizacji:
 


Liczba wyświetleń: 752
6

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne