MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ dla nauczyciela SP Nr 2 w Siekierczynie

14.10.2020
12 października br. w Auli Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie odbyła się  uroczystość wręczenia Nagród Ministra Edukacji Narodowej, Nagród Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Medali Komisji Edukacji Narodowej nadanych w 2020 r. za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. W gronie wyróżnionych znalazł się również Ksiądz mgr Kazimierz Matusik - nauczyciel  religii w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Zygmunta Krasińskiego w Siekierczynie, który został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej nadanym przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty. Medal wręczała Barbara Nowak - Małopolski Kurator Oświaty.

Pani Kurator Oświaty złożyła nauczycielom życzenia z okazji Ich święta podkreślając wagę wzorowego, sumiennego wykonywania pracy nauczyciela, istotę nienagannych postaw nauczycieli i potrzebę stanowienia przykładu dla oddanych Im w opiekę dzieci i młodzieży.

Cała społeczność szkolna serdecznie gratuluje Księdzu mgr Kazimierzowi Matusikowi tak zaszczytnego wyróżnienia, życząc jednocześnie dalszych sukcesów w pracy zawodowej, duszpasterskiej i życiu osobistym.