Konkurs rękodzieła artystycznego na najpiękniejszy bukiet/wianek

06.10.2020
Stowarzyszenie Dla Męciny otrzymało dotację na realizację projektu pn. „Niezwykła ziołowa spiżarnia...”. Projekt realizowany w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie kultury w 2020 roku pn. „Mecenat Małopolski – I edycja”.

W ramach projektu Stowarzyszenie Dla Męciny realizuje działania takie jak:

spotkania o tematyce zielarskiej połączone z warsztatami manualnymi oraz konkurs rękodzieła artystycznego na najpiękniejszy bukiet/wianek.

Zadaniem konkursowym będzie wykonanie bukietu/wianka z żywych/suszonych kwiatów, ziół, owoców i przypraw, który zawiera elementy tradycyjne, bez sztucznych dodatków, a następnie wykonanie fotografii i przesłanie jej na adres e-mail: [email protected]

W wiadomości e-mail należy wpisać imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz nr telefonu.

Konkurs skierowany do mieszkańców powiatu limanowskiego. Zwycięzcy i wyróżnieni w konkursie otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs trwa do 9 października 2020 r.