Jesteś na kwarantannie domowej lub izolacji - pobierz aplikację "KWARANTANNA DOMOWA"

16.10.2020
Komenda Powiatowa Policji w Limanowej apeluje do osób przebywających na kwarantannie domowej lub izolacji o instalowanie aplikacji "KWARANTANNA DOMOWA".

Aplikacja ta pozwala na zdalną kontrolę sposobu odbywania kwarantanny oraz izolacji, a także daje możliwość zgłoszenia się do lokalnych ośrodków pomocy społecznej, które w uzasadnionych sytuacjach mogą dostarczać leki, czy artykuły spożywcze.

Użytkownicy aplikacji mają też szybki dostęp do niezbędnych  - pomocnych w czasie kwarantanny - informacji i przygotowanej specjalnie dla nich infolinii. Aplikacja posiada także moduł samokontroli stanu zdrowia.

Aplikacja "KWARANTANNA DOMOWA" jest darmowa, a można ją pobrać ze sklepów Google Play lub App Store.

Informacje dot. instalowania aplikacji pod linkiem:  https://www.gov.pl/web/koronawirus/kwarantanna-domowa