Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Doradca Programu "Czyste Powietrze" w Urzędzie Gminy Limanowa

18.02.2021
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz widząc duże zainteresowanie Programem "Czyste Powietrze" wśród mieszkańców informujemy, że w Urzędzie Gminy Limanowa nadal czynny będzie Punkt Informacyjny Programu. 

Punkt informacyjny mieści się w pokoju nr 26 Urzędu Gminy Limanowa (prawe skrzydło na parterze budynku),  i czynny jest dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i wtorki w godzinach 15:00-18:00.

Doradca - Pani Karolina Gancarczyk jest odpowiedzialna za kompleksową informację na temat Programu "Czyste Powietrze", w tym wypełnienie wniosku z mieszkańcem oraz wystawienie zaświadczenia o wysokości dochodu.
Możliwy będzie również kontakt z Doradcą pod numerem telefonu 511 900 353 lub drogą mailową adres : [email protected]
Z Doradcą można będzie się kontaktować telefonicznie codziennie (poniedziałek-piątek) od godziny 14:00.

"Przed przyjściem do Urzędu Gminy najlepiej skonsultować się z Doradcą telefonicznie. Zainteresowane osoby uzyskają wówczas konkretną informację jakie dokumenty należy mieć ze sobą, żeby niepotrzebnie kilka razy nie wracać do domu. Nasz doradca ma pełne ręce roboty bo tak ogromne jest zainteresowanie programem. Cieszę się że podjąłem decyzję o takiej formie pomocy mieszczańcom w wypełnianiu wniosków bo wiem, że nie jest to łatwe i wymaga sporo czasu. Dzięki pomocy pani Karoliny mieszkańcy łatwiej i szybciej mogą uzyskać dofinansowanie do wymiany pieca czy inny proekologicznych rozwiązań " - informuje Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.

Informujemy również, że dokumentami które poświadczają dochód za rok 2020 są m.in. Pit 11, Pit 37, zaświadczenie z Urzędu Skarbowego, nakaz płatniczy, decyzja za otrzymane stypendium.

W załączeniu poniżej Wniosek o wydanie zaświadczenia o dochodzie.


Liczba wyświetleń: 6870
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne