Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Domek u Heli w Bałażówce WYRÓŻNIONY w Plebiscycie Turystyczne Skarby Małopolski 2020

22.10.2020
Przed tygodniem miało miejsce podsumowanie tegorocznej edycji Plebiscytu "Turystyczne Skarby Małopolski". W kat. Sielskie klimaty – wypoczynek na wsi WYRÓŻNIENIE zdobył "Domek u Heli" z Bałażówki.Konkurs zorganizowany był przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. "Turystyczne Skarby Małopolski" wyłoniono w sześciu kategoriach przyznając w każdej z nich nagrody dla Laureatów i Wyróżnionych atrakcji oraz przedsięwzięć.

Wyróżnienie przyznane w kat. Sielskie klimaty – wypoczynek na wsi dla "Domku u Heli" to  dla Danuty Kotary właścicielki obiektu, miłe zaskoczenie: Konkurowaliśmy z obiektami zarządzanymi przez przedsiębiorców posiadających kilka hoteli, restauracji, tym bardziej cieszymy się, że możemy być na podium z Nimi. Jest to dla nas niezmiernie duże wyróżnienie w tak krótkim okresie działalności zostać nagrodzonym i niejako rozpoznawalnym dla większej liczby osób w całej Małopolsce.

Uroczysta gala podczas której wręczono nagrody laureatom i wyróżnionym w Plebiscycie odbyła się w ramach Małopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki, a  miała ona miejsce w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu.
Nagrody wręczali:
Andrzej Gut - Mostowy - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów do spraw promocji polskiej marki
Tomasz Urynowicz - Wicemarszałek Województwa Małopolskiego
Grzegorz Biedroń - Prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej
Rafał Kosowski - Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, Wiceprezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej

 
Właścicielom "Domku u Heli" gratulujemy przyznanego wyróżnienia!

Pełne wyniki Plebiscytu pod linkiem: http://www.mot.krakow.pl/news,626.html
 
 

Poniżej prezentujemy ofertę "Domku u Heli":
 
"Domek u Heli" to drewniana chatka zbudowana z bali przeznaczona pod wynajem dla 6 osób w okresie całorocznym. Domek położony jest w Beskidzie Wyspowym, w małej wsi niedaleko Limanowej. Łączy on styl starych domów ze stylem góralskim i myśliwskim. Otoczony lasem jak i z widokami na piękny krajobraz zapewnia spokojny i niezapomniany wypoczynek blisko natury. Do wynajęcia jest cały domek o powierzchni 90 m2 wraz z dużym podwórkiem.
Na parterze znajdują się przedpokój, salon z kominkiem połączony z przestronną kuchnią, której styl jest niepowtarzalny oraz łazienka. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Dla każdego gościa przygotowana jest czysta pościel oraz komplet ręczników. W domku są gry planszowe, aby naszym gościom nie nudziło się nawet w pochmurne dni. Rzeźbione meble, zabytkowe dekoracje jakie można spotkać w środku chaty nadają niezwykły klimat niejako cofnięcia się w czasie oraz powstały z myślą o ludziach ceniących estetykę i piękno.
 
Cały obiekt jest ogrodzony, obsadzony drzewami i krzewami ozdobnymi. Posiada miejsce parkingowe dla samochodów. Dostęp do wifi jest bezpłatny. Przed domkiem jest duża weranda ze stołem i ławami, która umili nie jeden dzień spędzony u nas. W ogrodzie znajduje się altanka z grillem, ławami i stołami. Do dyspozycji jest bezpieczny plac zabaw dla dzieci: domek ze zjeżdżalnią, piaskownica oraz huśtawka.
 
KONTAKT
Gospodarstwo Agroturystyczne Domek u Heli
Danuta i Marek Kotara
Bałażówka 46, 34-600 Limanowa
Tel.: 604831211 / 668470187
 

"Domek u Heli" na zdjęciach poniżej.

Liczba wyświetleń: 1235
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne