Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dobiegła końca przebudowa drogi Męcina Rolna

28.10.2020
Zakończyły się prace związane z przebudową drogi Męcina Rolna, wraz z rozbudową kanalizacji sanitarnej. Całkowita wartość  zadania wyniosła  747 010, 95 zł.

Zadanie realizowane było w dwóch  etapach:
Pierwszy etap obejmował prace związane z  rozbudową kanalizacji, w tym wykonanie kolektora kanału grawitacyjnego, włączenie do istniejącej sieci oraz wykonanie przyłączy do poszczególnych posesji.

Drugi etap obejmował  przebudowę drogi na odcinku o długości 720 metrów polegającą na ułożeniu  nowej warstwy bitumicznej oraz wykonaniu poboczy. W ramach zadania wykonano również czyszczenie rowów i przepustów oraz zamontowano bariery ochronne.

Odbioru inwestycji w obecności przedstawicieli wykonawcy zadania - Firmy Handlowo-Usługowej ERMONT Bartosza Ruchały z Męciny oraz podwykonawcy - Firmy Handlowo Usługowej KADBUD Kazimierza Dudzika z Mszany Dolnej dokonał na miejscu Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Zastępca Wójta Gminy Limanowa Wojciech Pazdan wraz z radnym gminy Limanowa Rafałem Woźniakiem oraz Kierownikiem Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Stanisławem Piegzą, a także Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk.
 
Poniżej zdjęcia z rozpoczęcia inwestycji, wizytowania jej przebiegu w trakcie realizacji oraz końcowego odbioru zadania, który miał miejsce dnia 27 października br.

Liczba wyświetleń: 1028
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne