Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wspaniały weekend zawodników Klubu Patria Młynne na Śląsku

30.09.2020
Wyśmienicie spisali się zawodnicy Patria Młynne podczas Mistrzostw Śląska w biegu na orientację (MMM 2020). W sobotnie południe w Rybniku odbył się bieg średniodystansowy, a wyniki były zaskakujące nawet dla trenera Witolda Sochackiego.

W kategorii K10 N pierwsze cztery miejsca dla zawodniczek Patrii:
1. Juszczak Anna 2. Mordarska Julita 3. Dunikowska Nina 4. Duplak Sara
W M10 N wygrywa Zelek Bartłomiej
W M12 znakomity występ czwórki z Młynnego, którzy pomiędzy sobą rozgrali walkę o medale, pozostawiając w tyle konkurentów. Ostatecznie najlepszym okazał się Antoni Bałaziński , a tuż za nim Oskar Mordarski, Filip Zelek, Dawid Kurnyta.
W K12 wygrywa Martyna Zelek.
Inni także stawali na podium: 2m. Zelek Urszula, Jolanta Kozłowska
3.m Olga Kozłowska, Wiktoria Kozłowska
Witold Sochacki zajmuje 6 miejsce, a Magdalena Fitrzyk zamyka pierwszą dziesiątkę w kategorii K14.

Niedzielne przedpołudnie to start w biegu sprinterskim na terenach Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Zdobywamy dwa medale: Sara Duplak – 2 miejsce, a Anna Juszczak - miejsce 3.

Niesamowitych emocji dostarczyły również biegi sztafetowe rozegrane w Parku Chrobrego w Gliwicach.
 
W kat M12 sztafeta w składzie: Filip Zelek, Dawid Kurnyta i Oskar Mordarski okazała się bezkonkurencyjna. Wynik nie dziwi, bowiem chłopcy w biegach indywidualnych zajęli dzień wcześniej praktycznie całe podium.
O niespodziankę postarała się druga nasza sztafeta, która zajęła 3 miejsce. W składzie sztafety dwie dziewięcioletnie dziewczyny - Mordarska Julita i Ania Juszczak oraz Antoni Juszczak. W kategorii MM niesamowity bieg naszego utalentowanego zawodnika Antka Bałazińskiego, który przy wielkim aplauzie kibiców przyprowadza naszą sztafetę po pierwszej zmianie na 1 miejscu. Druga zmiana i na trasie Magdalena Fitrzyk, która kończy swoją zmianę na 3 pozycji. Trzecia zmiana to start dwunastoletniej Martyny Zelek, która dzielnie walczyła, ale ostatecznie kończy sztafety na czwartej pozycji.

To był wypełniony sukcesami weekend w wydaniu biegaczy Patrii.
 
Podczas dekoracji nasi zawodnicy zaprezentowali się w nowych dresach – podziękowania dla Gminy Limanowa oraz Firmy Indeco Piotra Wilczka.

 
 
UKS Patria Młynne

Liczba wyświetleń: 1013
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne