Oficjalnie odebrano powiatową drogę Limanowa – Kamienica w miejscowości Stara Wieś

21.09.2020
W minionym tygodniu odebrane zostały powiatowe inwestycje drogowe, wśród nich droga nr 1609K Limanowa – Kamienica w miejscowości Stara Wieś/Roztoka - trasa Wyścigu Górskiego Limanowa Przełęcz pod Ostrą, na odcinku 3 577 mb. W oficjalnym odbiorze zadań drogowych uczestniczyły władze powiatu, władze gminy Limanowa - Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Stanisław Młyński i radny gminy Bogdan Pałka oraz gościnnie wicewojewoda Małopolski Józef Leśniak.

W ramach realizacji zadania wykonano remont nawierzchni bitumicznej oraz pobocza gruntowego, regulację odwodnienia, oznakowanie pionowe i poziome oraz przejście dla pieszych z oznakowaniem aktywnym.

Zrealizowane w 2020 r. zadanie drogowe dofinansowane było z budżetu państwa w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. z siedzibą w Dębicy.

/źródło: powiat limanowski/