Najbliższe dyżury doradcy PGNiG - 9,16 i 26 października

30.09.2020
W październiku doradca PGNiG dyżurował będzie w Urzędzie Gminy Limanowa trzy razy. Terminy dyżurów to 9, 16 i 26 października.

Doradca PGNiG pełnił będzie dyżur w pok. nr 28  Urzędu Gminy Limanowa w godz. 8.30 - 13.30, udzielając szczegółowych informacji dotyczących m.in.:
  • możliwości rozpoczęcia korzystania z gazu,
  • procesu przyłączenia do sieci,
  • zasad rozliczania i dokonywania odczytów gazomierza,
  • cen gazu i energii elektrycznej,
  • zawarcia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu i energii elektrycznej oraz nowych ofert.
Doradca pomoże również w skojarzeniu spotkania mającego na celu sprawdzenie obecnego systemu ogrzewania, wyborze odpowiedniej oferty systemu ogrzewania paliwem gazowym oraz sporządzeniu całego kosztorysu przedsięwzięcia.

Przychodząc do Urzędu prosimy przy okienku wybrać wewnętrzny numer telefonu doradcy - nr tel. 135, celem bezpośredniego załatwienia sprawy.

Z uwagi na trwające zagrożenie epidemiologiczne podczas wizyty prosimy o przestrzeganie obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych - pamiętać należy o założeniu maseczki i ewentualnie rękawiczek jednorazowych, zachowaniu bezpiecznej odległości od interesantów oraz dezynfekcji rąk.