Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Modernizacja dróg w Gminie Limanowa część II – informacja z otwarcia ofert

24.09.2020
Szanowni Państwo, w związku z oszczędnościami finansowymi powstałymi głównie z tytułu zimowego utrzymania dróg w sezonie 2019/2020 oraz korzystnymi rozstrzygnięciami przetargowymi dla modernizowanych odcinków dróg ujętych w I etapie,  możliwe było wytypowanie kolejnych 6 odcinków dróg do modernizacji na terenie Gminy Limanowa o łącznej długości prawie 3 kilometrów.

Niestety uzyskane w przeprowadzonym przetargu oferty nie pozwalają na chwilę obecną zrealizować wszystkich zadań, ponieważ zaoferowana wartość modernizacji wszystkich 6 dróg o około 130 000 zł przekracza przeznaczoną na ten cel pulę środków finansowych. W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni rozważyć rezygnację z jednego odcinka drogi realizując 5 zadań, zamiast planowanych wstępnie 6.

Wiemy jak ważna dla każdego mieszkańca jest odpowiednia infrastruktura z której można komfortowo i bezpiecznie korzystać, dlatego o sposobie rozstrzygnięcia problemu będziemy informować w najbliższym czasie.
 
Lokalizacja odcinków dróg - w załącznikach poniżej.


Liczba wyświetleń: 997
6

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne