Modernizacja dróg w Gminie Limanowa część II – informacja z otwarcia ofert

24.09.2020
Szanowni Państwo, w związku z oszczędnościami finansowymi powstałymi głównie z tytułu zimowego utrzymania dróg w sezonie 2019/2020 oraz korzystnymi rozstrzygnięciami przetargowymi dla modernizowanych odcinków dróg ujętych w I etapie,  możliwe było wytypowanie kolejnych 6 odcinków dróg do modernizacji na terenie Gminy Limanowa o łącznej długości prawie 3 kilometrów.

Niestety uzyskane w przeprowadzonym przetargu oferty nie pozwalają na chwilę obecną zrealizować wszystkich zadań, ponieważ zaoferowana wartość modernizacji wszystkich 6 dróg o około 130 000 zł przekracza przeznaczoną na ten cel pulę środków finansowych. W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni rozważyć rezygnację z jednego odcinka drogi realizując 5 zadań, zamiast planowanych wstępnie 6.

Wiemy jak ważna dla każdego mieszkańca jest odpowiednia infrastruktura z której można komfortowo i bezpiecznie korzystać, dlatego o sposobie rozstrzygnięcia problemu będziemy informować w najbliższym czasie.

Lokalizacja odcinków dróg - w załącznikach poniżej.