A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Modernizacja dróg w Gminie Limanowa część II – informacja z otwarcia ofert

24.09.2020
Szanowni Państwo, w związku z oszczędnościami finansowymi powstałymi głównie z tytułu zimowego utrzymania dróg w sezonie 2019/2020 oraz korzystnymi rozstrzygnięciami przetargowymi dla modernizowanych odcinków dróg ujętych w I etapie,  możliwe było wytypowanie kolejnych 6 odcinków dróg do modernizacji na terenie Gminy Limanowa o łącznej długości prawie 3 kilometrów.

Niestety uzyskane w przeprowadzonym przetargu oferty nie pozwalają na chwilę obecną zrealizować wszystkich zadań, ponieważ zaoferowana wartość modernizacji wszystkich 6 dróg o około 130 000 zł przekracza przeznaczoną na ten cel pulę środków finansowych. W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni rozważyć rezygnację z jednego odcinka drogi realizując 5 zadań, zamiast planowanych wstępnie 6.

Wiemy jak ważna dla każdego mieszkańca jest odpowiednia infrastruktura z której można komfortowo i bezpiecznie korzystać, dlatego o sposobie rozstrzygnięcia problemu będziemy informować w najbliższym czasie.
 
Lokalizacja odcinków dróg - w załącznikach poniżej.


Liczba wyświetleń: 364
6

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30