Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konkurs Fotograficzny „Pszczoła w obiektywie”

18.09.2020
Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym „Pszczoła w obiektywie”.
 
Konkurs fotograficzny organizowany jest w ramach projektu pn. ,,W Powiecie Limanowskim pomagamy pszczołom”, który realizowany jest dzięki otrzymanej dotacji w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, z zakresu ochrony bioróżnorodności pn. ”Małopolska Pszczoła” 2020r.

Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 14.09.2020r. do 11.10.2020 r. Skierowany jest do mieszkańców powiatu limanowskiego i polega na wykonaniu fotografii (maksymalnie 3 zdjęcia) pszczoły/pszczół lub innych owadów zapylających. W regulaminie konkursu nie ma ograniczeń wiekowych w związku z tym zdjęcia nadsyłać mogą zarówno najmłodsi mieszkańcy powiatu, jak i starsi.

Wykonane fotografie wraz z uzupełnionymi załącznikami należy przesłać do Organizatora konkursu drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem: Konkurs fotograficzny do dnia 11.10.2020r. włącznie (liczy się data wpływu), lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora na nośniku (ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, pok. 232).
Wymagana minimalna rozdzielczość zdjęć pionowych: 1200x1900px, poziomych: 1900x1200px.
 
Konkurs zostanie rozstrzygnięty na posiedzeniu Komisji Konkursowej, która wyłoni laureatów. Zwycięzcy oraz osoby wyróżnione zostaną powiadomieni o wynikach konkursu telefonicznie do dnia 31.10.2020 r.


Osoby które dostarczą najlepsze prace konkursowe otrzymają dyplom oraz upominki i wyróżnienia. Nagrodą będzie także opublikowanie 12 najlepszych prac w kalendarzu ściennym na rok 2021.
 
Kalendarze trafią do Kół Pszczelarskich w powiecie limanowskim a także zostaną rozdane mieszkańcom powiatu podczas różnych akcji, w których LOT bierze udział.
 
Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.lotlimanowski.pl oraz na profilu Facebook Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego.
 
Wszelkie informacje na temat niniejszego konkursu można otrzymać telefonicznie: 18 33 37 903, w siedzibie Organizatora (ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, pok. 232), a także wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected].


W załacznikach poniżej Regulamin Konkursu oraz Karta zgłoszenia

Liczba wyświetleń: 1626
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne