Konferencja i szkolenie online „PPK blisko Ciebie" pod patronatem Wojewody Małopolskiego

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE:

Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, PFR oraz PFR Portal PPK zapraszają na konferencję „PPK blisko Ciebie” dotyczącą funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK)  - Kraków, 30.09.2020 godz. 11:00 Q Hotel Plus.

Celem cyklu konferencji wojewódzkich pod nazwą „PPK Blisko Ciebie” jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Konferencja kierowana jest  przede wszystkim doreprezentantów firm (właścicieli, kadrę zarządzającą, przedstawicieli działów HR i finansowych), a także wszystkich osób zainteresowanych tematyką PPK. Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja.

Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na specjalnie dedykowanej wydarzeniu stronie https://www.mojeppk.pl/szkolenia/konferencje-wojewodzkie-ppk.html

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa.

Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które znajdują się pod linkiem:

Wicej informacji uzyskać można drogą e-mailową lub telefonicznie:
e: [email protected]
tel: 729 059 681

W załączniku poniżej - zaproszenie od Wojewody Małopolskiego.