Kampania billboardowa - Fundusze Europejskie w służbie zdrowia. Ratują życie.

07.09.2020
Ruszyła kolejna odsłona kampanii billboardowej promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce pod hasłem „Fundusze Europejskie w  służbie zdrowia. Ratują życie". We wrześniu prezentowane są przykłady unijnego wsparcia dla małopolskich szpitali i służb ratowniczych.

Na billboardach, w prasie i w Internecie można zobaczyć nowoczesne karetki, aparaturę medyczną i ludzi, którzy ratują nasze zdrowie i życie. To jeden z elementów długofalowej strategii promocyjnej Funduszy Europejskich realizowanej przez Województwo Małopolskie i zarazem kolejny etap działań promujących rolę, jaką odgrywają środki unijne w walce z COVID-19 w regionie.

Szczegóły pod linkiem poniżej