Cztery medale w Warszawie dla zawodników UKS Patria Młynne

18.09.2020
Z czterema medalami  "Patria" Młynne powróciła z II rundy Klubowych Mistrzostw Polski w biegu na orientację, które odbyły się w Warszawie i w okolicach Góry Kalwarii (mój. mazowieckie). W zawodach udział wzięło prawie 600 zawodników z całego kraju.

W nocnym biegu sprinterskim, który odbył się na warszawskim Ursynowie srebro wywalczył Jacek Kozłowski.

Wysokie miejsca, a zarazem punkty w klasyfikacji klubowej zdobyli także:
5. Martyna Zelek
16. Zelek Klaudia
20. Sroka Małgorzata
7. Zelek Urszula
5. Jolanta Kozłowska
9. Sochacki Witold
9. Bałaziński Antoni
13. Kurnyta Dawid

Jeszcze lepiej podopieczni trenera Witolda Sochackiego wypadli podczas biegu średniodystansowego, który odbył się w okolicach Góry Kalwarii.

Złoty medal wywalczyła Julita Mordarska, a o srebrne medale postarali się Jacek Kozłowski i Jolanta Kozłowska. Ponownie bardzo dobry występ zanotowała Martyna Zelek, która tym razem ukończyła zmagania na 7 pozycji.

Punkty dla klubu wywalczyli także:
20. Zelek Klaudia
16. Bałaziński Antoni

Za tydzień Patria Młynne wyjeżdża na Śląsk, gdzie w Rybniku i Gliwicach powalczy o wysokie miejsca podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, w których udział wezmą zawodnicy z województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Patria Młynne dziękuje Gminie Limanowa oraz firmie Indeco za wsparcie finansowe związane z udziałem w tegorocznych zawodach orientacji sportowej.

/W.Sochacki/