Wręczono awanse sześciu nauczycielom ze szkół gminnych

31.08.2020
Dzień przed inauguracją nowego roku szkolnego 31 sierpnia, Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wręczył uroczyście akty mianowania sześciu nauczycielom ze szkół gminnych, którzy w dniu 25 sierpnia br. w Urzędzie Gminy Limanowa, podczas komisyjnego egzaminu uzyskali stopień nauczyciela mianowanego.

Przed Komisją Egzaminacyjną, powołaną przez Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta do egzaminu przystąpili następujący nauczyciele:

- Iwona Koczanowicz i Dorota Kędroń - ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi

- Monika Woźniak -  ze Szkoły Podstawowej  Nr 1 w Męcinie

- Marta Sobczak-Piętoń -  ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej

- Paulina Nuzia - ze Szkoły Podstawowej w Nowym Rybiu

- Natalia Wątroba - ze Szkoły Podstawowej w Pasierbcu

Nauczyciele, którzy uzyskali wyższy stopień awansu zawodowego w obecności Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyty Król złożyli stosowne ślubowanie, a Wójt pogratulował im zawodowego sukcesu, życząc kolejnych osiągnięć oraz satysfakcji z wykonywanej pracy, a także sympatii i szacunku podopiecznych i przełożonych.

Liczba wyświetleń: 1900