Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 1613K w miejscowości Słopnice

03.08.2020
Przedsiębiorsttwo Drogowo-Mostowe " LIMDROG" Sp.z o.o.Limanowa w uzdgodnieniu z Powiatowym Zarządem Dróg informuje, że w związku z planowanymi robotami drogowymi związanymi z wykonaniem nawierzchni asfaltowej drogi całą szerokością jezdni na drodze powiatowej nr 1613K Zamieście – Słopnice – Zalesie w miejscowości Słopnice nastąpi czasowe wyłączenie z ruchu:
1) w dniach 03 – 05 sierpnia 2020 r. w godz. 7:00 – 20:00 na odcinku od osiedla „Rola Dolna” do skrzyżowania obok sklepu „Lewiatan”
2) w dniach 05 – 07 sierpnia 2020 r. w godz. 7:00 – 20:00 na odcinku od mostu na potoku „Czarna Rzeka”, powyżej Urzędu Gminy do osiedla „Liski”
Wyznaczeni pracownicy do kierowania ruchem przez Wykonawcę – Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe LIMDROG Sp. z o.o. będą kierować ruchem oraz udzielać niezbędnych informacji.
Okres tymczasowego wyłączenia z ruchu niniejszych odcinków drogi może ulec zmianie w przypadku nastania niesprzyjających warunków atmosferycznych.
 Mieszkańcy są upraszani o wyrozumiałość i cierpliwość.