Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Trwa głosowanie na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego

13.08.2020
 
Powiat Limanowski słynie z licznych atrakcji turystycznych, zarówno związanych z przyrodą jak i zabytkami architektury. Topografia regionu niewątpliwie stanowi jeden z najważniejszych jego atutów.
 
A co warto zwiedzić? Gdzie najchętniej wypocząć?  - m.in. na te pytania uzyskamy odpowiedź już we wrześniu. Wówczas Plebiscyt zostanie podsumowany i internauci w trwającym głosowaniu wybiorą  „Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2020", która przyznana zostanie po raz pierwszy aby uhonorować obiekt/miejsce, które cieszy się największą popularnością.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów – w pierwszym już zakończonym (trwał do 10 sierpnia) internauci zgłosili swoje propozycje, a teraz ma miejsce etap drugi -  głosowanie na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2020  - głosować można od 12 do 26 sierpnia.

Poniżej link do głosowania: https://forms.gle/gQnLzaf5Z64unb9M6

Zagłosuj i wyłoń najbardziej popularny obiekt/ miejsc znajdujące się w naszym regionie!


Liczba wyświetleń: 858
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne