Program "Aktywny samorząd" - trwa nabór wniosków PFRON

05.08.2020
Oddział Małopolski PFRON przypomina, że dnia 31 sierpnia br. mija termin składania wniosków w ramach Modułu I Programu "Aktywny Samorząd". W ramach Programu "Aktywny samorząd" - Moduł II do dnia 10 października br. składać można wnioski o pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym - dofinansowanie do kosztów nauki w roku akademickim 2020/2021.

Małopolski oddział PFRON zachęca do skorzystania z możliwości składania wniosków bez wychodzenia z domu, a także do kontaktu z bezpłatna infolinią pod numerem tel. 800 889 777. Najważniejsze informacje można też uzyskać na stronie: https://portal-sow.pfron.org.pl/opencms/export/sites/pfron-sow/sow/

W razie pytań dotyczących SOW - Systemu Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON lub Programu "Aktywny samorząd" Oddział Małopolski PFRON zaprasza na konsultacje telefoniczne w dniach 12 i 13 sierpnia br. w godz. 9:00 do 14:00. Pytania można również przesyłać na adres: [email protected] z dopiskiem SOW w tytule.