Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Jerzy Engel spotkał się młodymi piłkarzami LKS Płomień i LKS Rupniów

11.08.2020
Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Jerzy Engel spotkał się z młodymi zawodnikami Ludowego Klubu Sportowego Płomień Limanowa i Ludowego Klubu Sportowego Rupniów. Do spotkania doszło z inicjatywy Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Przyjazna Ziemia Limanowska.

Jerzy Engel przeprowadził krótki trening z zawodnikami klubów, odpowiadał też na liczne pytania młodych piłkarzy. Byłego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski przywitali Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wraz z Wicewójtem Gminy Limanowa Wojciechem Pazdanem, Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, radny powiatu limanowskiego i zarazem Prezes Zarządu LGD Przyjazna Ziemia Limanowska Stanisław Piegza, a także Wiceprzewodniczący Radny Gminy Limanowa Stanisław Kita.
Wójt Gminy Limanowa wraz z Limanowskim Starostą postanowili pójść w ślady młodych zawodników i w sportowych strojach pojawili się na boisku w Rupniowie.Jerzy Engel to były trener m.in. Legii Warszawa i Wisły Kraków, a przede wszystkim były selekcjoner reprezentacji Polski (awans i udział w Mistrzostwach Świata w 2002 roku). Jego wizyta na Limanowszczyźnie odbyła się w ramach projektu III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego pn. „Bo jak nie MY to kto?”.  
 
Jerzy Engel, były trener piłkarskiej reprezentacji Polski spotkał się młodymi piłkarzami z regionu - materiał filmowy TV28 pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=Xsg022DW8sA&feature=emb_title
 
 
/Fot.: TV28 ; limanowa.in./

Liczba wyświetleń: 1495
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne