"Cudze chwalicie, swoje poznajcie" kampania promocjna Ministerstwa Rolnictwa

04.08.2020
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie", która promuje polskiebazarek.pl.
Polskiebazarek.pl jest odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów -  pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami.
Można na nim bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży swoich produktów a konsument płaci dokładnie tyle, ile proponuje rolnik - nie ma marży pobieranej przez pośredników.
Przychylamy się do prośby Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi i zachęcamy do korzystania z tej formy dystrybułowania produktów.