Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zgłoś propozycję na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego

29.07.2020
Po raz pierwszy w tym roku, Powiat Limanowski ogłosza konkursu mający na celu uhonorowanie obiektu/miejsca, atrakcyjnego turystycznie które cieszy się największą popularnością. Każdy może zgłosić swoją propozycję, która w kolejnym etapie zostanie poddana głosowaniu. 
Powiat Limanowski słynie z licznych atrakcji turystycznych, zarówno związanych z przyrodą jak i zabytkami architektury. Topografia regionu niewątpliwie stanowi jeden z najważniejszych jego atutów. Co warto zwiedzić? Gdzie najchętniej wypoczywają turyści i mieszkańcy powiatu? Z jakich atrakcji korzystają?
Plebiscyt składa się z dwóch etapów – w pierwszym do 10 sierpnia można zgłaszać propozycje. W drugim etapie – 12 sierpnia odbędzie się głosowanie na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego.
Zachęcamy mieszkańców Gminy Limanowa, właścicieli obiektów turystycznych, agroturystyk, miejsc wypoczynkowych a  przede wszystkim turystów do zgłaszania obiektów i miejsc, które według Was zasługują na poddanie się opini szerszego grona odbiorców i otrzymanie tytułu "Turystycznej Perły Powiatu Limanowskiego"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAVzexbHz7ztHYyWSekZcBtruCLHZ7kZUrcwa8hfxv4iSFIA/viewform

W późniejszym etaie zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu!
Zagłosujmy i wyłońmy najbardziej popularny obiekt/ miejsc znajdujące się w naszym regionie.
 

Liczba wyświetleń: 754
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne