Zapraszamy do udziału w V edycji Konkursu Fotograficznego - W 365 dni dookoła Gminy Limanowa

04.08.2020
Rusza V odsłona Konkursu Fotograficznego pt. "W 365 dni dookoła Gminy Limanowa", którego celem jest uzmysłowienie jego uczestnikom, jak i odbiorcom prac konkursowych jak piękna jest Gmina Limanowa.

Uczestnik zgłosić może do Konkursu maksimum 2 fotografie w każdej z poniższych kategorii:
a) krajobrazy (widoki, krajobrazy, urokliwe miejsca, zjawiska pogodowe)
b) flora i fauna (rośliny, zwierzęta, makro)
c) inne (architektura, zabytki, kapliczki)
a warunkiem koniecznym jest zrobienie zdjęć na  terenie Gminy Limanowa.

Konkurs skierowany jest do wszystkich, niezależnie od wieku - przy czym w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców/opiekunów na udział w Konkursie.

Uwaga - zgłaszanie fotografii możliwe jest tylko przez dwa miesiące - termin mija już 11 września 2020 r. Na uczestników Konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegóły Konkursu w Regulaminie poniżej. Także poniżej potrzebne załączniki - Karta zgłoszenia oraz Zgoda na udział w Konkursie.

Zachęcamy do udziału!