Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zamknięcie drogi powiatowej nr 1609 K relacji Limanowa- Kamienica

07.07.2020
W dniach od 8 do 11 lipca (środa, czwartek, piątek, sobota) w godzinach 08:00 do 20:00 planuje się zamknięcie drogi powiatowej nr 1609 relacji Limanowa – Kamienica w km od 7+441,00 do 11+ 018,00 w miejsowości Stara Wieś, Roztoka – Powiat Limanowski, tj. na odcinku od campingów w m. Stara Wieś do m. Roztoka.

 
Planowane zamknięcie drogi związane jest z położeniem nowej nawierzchni jezdni – warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni w ramach zadania pn: „Remont drogi powiatowej nr 1609K Limanowa – Kamienica w km od 7+441 do km 11+018 w miejscowości Stara Wieś, Roztoka – Powiat Limanowski”.
 
Na czas zamknięcia odcinka drogi zostanie wyznaczony objazd drogami powiatowymi pomiędzy Zalesiem, a Limanową przez miejscowości: Młyńczyska, Jastrzębie, Łukowicę, Roztokę, Siekierczynę, Starą Wieś  i odwrotnie.


Kierowców prosi się o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności.

 

Liczba wyświetleń: 876
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne