A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Podpisanie umowy o dofinansowanie w ramach programu PFRON

27.07.2020
W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Limanowej, Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut  podpisał umowę o dofinansowanie w ramach programu PFRON pn. „Program Wyrównywania Różnic Między Regionami III” edycja 2020.
 
Z ramienia Powiatu Limanowskiego w podpisaniu umowy uczestniczyli: Starosta Limanowski – Pan Mieczysław Uryga, Wicestrosta Limanowski – Pani Agata Zięba oraz Członek Zarządu Powiatu – Pan Wojciech Włodarczyk. Nad poprawnością przebiegu spotkania czuwała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Monika Nawalaniec.

Gmina Limanowa otrzymała dofinansowanie do zakupu mikrobusu przystosowanego do przewozu dzieci niepełnosprawnych. Kwota dofinansowania ze środków PFRON wyniosła 90 000 zł.
Realizacja projektu pn: „Likwidacja barier transportowych poprzez zakup mikrobusa do przewozu dzieci  niepełnosprawnych do szkół”  da możliwość transportu uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych – szkół i przedszkoli oraz do ośrodków rehabilitacyjnych tym samych udziału tych dzieci w projektach i programach aktywności zawodowej, a także w wydarzeniach kulturalnych, wyjazdach turystycznych i imprezach sportowych skierowanych do osób z niepełnosprawnością.Liczba wyświetleń: 360
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30