Konkurs dla użytkowników portalu IRZplus.

14.07.2020

Jeżeli korzystasz z portalu IRZplus i wszystkie sprawy związane ze zwierzętami gospodarskimi załatwiasz w domu a nie w biurze powiatowym ARiMR – możesz wziąć udział w Konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody!
Zasady są proste.
Wystarczy zrobić zdjęcie promujące korzystanie z portalu  i przesłać je w komentarzu do postu konkursowego zamieszczonego na profilu facebooku.
Jak informuje Małopolski ARMiR "Nagrodzimy kreatywność połączoną z jakością".
Zdjęcia można przesyłać do 15 sierpnia.

IRZplus to przede wszystkim oszczędność Twojego czasu. Ten zaoszczędzony pozwoli Ci na korzystanie z nagród od nas.
Są to:
I MIEJSCE  kosa spalinowa za zajęcie pierwszego miejsca,
II MIEJSCE  wiertarko-wkrętarka za zajęcie drugiego miejsca,
IIIMIEJSCE  hamak za zajęcie trzeciego miejsca.

Szczegóły konkursu w regulaminie w zalączniku.

Przypominamy IRZplus. to portal służący do identyfikacji  i rejestracji zwierząt. Ważnym elementem unijnego systemu, gwarantującego żywność bezpieczną dla zdrowia konsumentów, jest rejestr oznakowanych zwierząt gospodarskich. Rejestr taki wdrożyła i prowadzi Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. ARiMR aktualizuje rejestr zwierząt na podstawie informacji od rolników, o zmianach jakie zaszły w ich stadzie bydła, trzody chlewnej, owiec czy kóz.

Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i korzystania z portalu. #zostanwdomu