Fundusze Europejskie dla turystyki. Odkryj Małopolskę na nowo - letnia kampania billboardowa

06.07.2020
Rusza pierwsza odsłona, letniej kampanii billboardowej promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce. Jej celem jest dotarcie do mieszkańców regionu z informacją na temat oferty turystycznej stworzonej na bazie projektów dofinansowanych ze środków unijnych oraz zachęcenie ich do letnich wędrówek i odkrywania Małopolski na nowo.  Jest to jeden z elementów długofalowej strategii promocyjnej Funduszy Europejskich realizowanej przez Województwo Małopolskie i zarazem kolejny etap działań promujących rolę, jaką odgrywają środki unijne w walce z COVID-19 w regionie.

Poniżej grafiki, a pod linkiem slider promujący przedsięwzięcie: https://www.rpo.malopolska.pl/aktualnosci-fundusze-a-koronawirus/cudze-chwalicie-swego-nie-znacie-fundusze-europejskie-wspieraja-malopolska-turystyke