Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wakacje 2020 z Biblioteką

25.06.2020
Jak co roku,  Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi oraz wszystkie filie serdecznie zapraszają dzieci, młodzież oraz seniorów na zajęcia wakacyjne. Oferta podczas tegorocznych wakacji jest bardzo różnorodna. Każdy z czytelników znajdzie coś dla siebie. Prócz bogatej oferty księgozbiorów biblioteka organizuje również wykłady o różnorodnej tematyce. Spotkania z prelegentami pozwolą nie tylko miło i ciekawie spędzić czas, ale również pobudzić wyobraźnię, zdobyć wiedzę oraz bliżej poznać lokalną historię . Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Liczba wyświetleń: 1524
3

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne