A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dyżur doradcy PGNiG - w piątek 19 czerwca

09.06.2020
Po kilku tygodniach przerwy związanej z zagrożeniem koronawirusem wznowione zostają dyżury punktu informacyjnego PGNiG w Urzędzie Gminy Limanowa. Najbliższy termin dyżuru doradcy PGNiG w Urzędzie Gminy Limanowa to piątek 19 czerwca w godz. 8.30 - 13.30.
 
Doradca PGNiG dyżurował będzie w pok. nr 28 Urzędu Gminy Limanowa. W czasie dyżuru udzieli on szczegółowych informacji dotyczących m.in.:
  • możliwości rozpoczęcia korzystania z gazu,
  • procesu przyłączenia do sieci,
  • zasad rozliczania i dokonywania odczytów gazomierza,
  • cen gazu i energii elektrycznej,
  • zawarcia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu i energii elektrycznej oraz nowych ofert.
Doradca pomoże również w skojarzeniu spotkania mającego na celu sprawdzenie obecnego systemu ogrzewania, wyborze odpowiedniej oferty systemu ogrzewania paliwem gazowym oraz sporządzeniu całego kosztorysu przedsięwzięcia.
 
Przychodząc do urzędu prosimy przy okienku wybrać wewnętrzny numer telefonu doradcy - nr tel. 135, celem bezpośredniego załatwienia sprawy. Z uwagi na trwające zagrożenie epidemiologiczne podczas wizyty i prosimy o przestrzeganie obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych - pamiętać należy o założeniu maseczki i ewentualnie rękawiczek jednorazowych, zachowaniu odpowiedniej odległości od interesantów oraz dezynfekcji rąk.


Liczba wyświetleń: 162
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30