Zgłoś wielkogabaryty do odbioru - zbliżają się majowe terminy wywozu

04.05.2020
Przypominamy mieszkańcom o najbliższych terminach wywozu odpadów wielkogabarytowych:

6 maja - w Lipowem i Sowlinach

7 maja  - w Łososinie Górnej, Młynnem, Bałażówce, Kisielówce, Makowicy, Pasierbcu, Walowej Górze, Koszarach, Rupniowie, Nowym Rybiu i Starym Rybiu

13 maja  - w Mordarce, Pisarzowej, Męcinie i Kłodnem

14 maja  -  w Siekierczynie I i II, Starej Wsi I i II, Kaninie i Wysokiem

Uwaga! Chcesz by odebrano odpady wielkogabarytowe - zgłoś ten fakt już teraz do Urzędu Gminy.

Zamiar wystawienia odpadów do odbioru mieszkańcy gminy zobowiązani są wcześniej zgłosić  do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Gminy Limanowa (pok. nr 25) nr tel.: 18 /263 00 24.  Jest to warunek KONIECZNY by odpady zostały odebrane!

Odpady bez wcześniejszego zgłoszenia - nie będą odbierane.

Pamiętać należy, że zgłoszone do odbioru odpady wielkogabarytowe odbierane będą bezpośrednio sprzed zamieszkałych nieruchomości.