Zgłoś odbiór wielkogabarytów do Urzędu Gminy – odebrane będą bezpośrednio sprzed posesji

05.05.2020
Zbliża się termin wywozu odpadów wielkogabarytowych. Przypominamy, że będą one odbierane wyłącznie sprzed posesji, po uprzednim zgłoszeniu w Urzędzie Gminy Limanowa. Uwaga - Nie ma zwyczajowo przyjętych miejsc składowania gabarytów. Miejsca w których zwykle mieszkańcy podrzucali odpady tworząc wysypiska są monitorowane, a na osoby składujące tam śmieci nakładane są mandaty karne.

Prosimy o niezaśmiecanie naszych pięknych miejscowości.

Do każdego mieszkańca podjedzie firma wywożąca gabaryty, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia do Urzędu Gminy Limanowa – nr tel. 18/ 263 00 24.

Przypominamy terminy odbioru wielkogabarytów:

6 maja -  Lipowe i Sowliny

7 maja  - Łososina Górna, Młynne, Bałażówka, Kisielówka, Makowica, Pasierbiec, Walowa Góra, Koszary, Rupniów, Nowe Rybie i Stare Rybie

13 maja  - Mordarka, Pisarzowa, Męcina i Kłodne

14 maja  - Siekierczyna I i II, Stara Wieś I i II, Kanina i Wysokie