A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wojewoda Małopolski przekazał Gminie Limanowa środki dezynfekujące dla przedszkoli

22.05.2020
Gmina Limanowa otrzymała od Wojewody Małopolskiego 850 litrów płynów dezynfekujących z przeznaczeniem do dezynfekcji rąk i powierzchni w oddziałach przedszkolnych funkcjonujących przy gminnych szkołach oraz żłobkach i przedszkolach  działających na terenie gminy.  Warunkiem otrzymania środków jest ich uruchomienie.

Płyny dezynfekujące dla Oddziałów Przedszkolnych w Szkołach Podstawowych w Mordarce i Starej Wsi nr 1  oraz dla Niepublicznego Przedszkola „Chatka Małego Skrzatka” i "Wesołe Krasnoludki" w Mordarce przekazał dyrektorom placówek Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wraz z Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edytą Król.Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut skierował do Wojewody Małopolskiego słowa podziękowania - Pragnę podziękować i wyrazić wdzięczność Panu Wojewodzie Piotrowi Ćwikowi za pomoc materialną udzieloną naszej gminie w walce z trwającą epidemią koronawirusa. Podarowane środki dezynfekujące pomogą  nam w walce z pandemią. Raz jeszcze serdecznie dziękuję.
 


Liczba wyświetleń: 444
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30