Wojewoda Małopolski przekazał Gminie Limanowa środki dezynfekujące dla przedszkoli

22.05.2020
Gmina Limanowa otrzymała od Wojewody Małopolskiego 850 litrów płynów dezynfekujących z przeznaczeniem do dezynfekcji rąk i powierzchni w oddziałach przedszkolnych funkcjonujących przy gminnych szkołach oraz żłobkach i przedszkolach  działających na terenie gminy.  Warunkiem otrzymania środków jest ich uruchomienie.

Płyny dezynfekujące dla Oddziałów Przedszkolnych w Szkołach Podstawowych w Mordarce i Starej Wsi nr 1  oraz dla Niepublicznego Przedszkola „Chatka Małego Skrzatka” i "Wesołe Krasnoludki" w Mordarce przekazał dyrektorom placówek Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wraz z Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edytą Król.

Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut skierował do Wojewody Małopolskiego słowa podziękowania - Pragnę podziękować i wyrazić wdzięczność Panu Wojewodzie Piotrowi Ćwikowi za pomoc materialną udzieloną naszej gminie w walce z trwającą epidemią koronawirusa. Podarowane środki dezynfekujące pomogą  nam w walce z pandemią. Raz jeszcze serdecznie dziękuję.