A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

W trosce o bezpieczeństwo wydłużono czasowe zawieszenie działalności oddziałów przedszkolnych

13.05.2020
Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców do dnia 24 maja zawieszona została działalność oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych z terenu gminy Limanowa. Oddziały przedszkolne dla których organem prowadzącym jest samorząd gminny, mają zawieszoną działalność do tego samego okresu co szkoły, przy których funkcjonują.

Jeśli zaistnieje konieczność i będzie potrzeba, by wznowić pracę oddziałów przedszkolnych, to przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych jest możliwość uruchomienia placówek. Decyzja ta podjęta zostanie wówczas przez dyrektora szkoły przy której oddział przedszkolny funkcjonuje, po uprzednim uzyskaniu zgody organu prowadzącego tj. gminy.


Liczba wyświetleń: 266
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30