Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

UWAGA -utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Limanowa- Kamienica

27.05.2020
Rozpoczęły się roboty drogowe na drodze powiatowej nr 1609K relacji Limanowa-Kamienica w miejscowości Stara Wieś i Roztoka. Prace związane są z położeniem nowej nawierzchni asfaltowej na pozostałym odcinku trasy Samochodowego Wyścigu Górskiego - Przełęcz pod Ostrą o długości 3,6 km. Roboty przygotowawcze prowadzone są  przy zachowaniu ruchu wahadłowego.
 
Na czas wykonania nawierzchni asfaltowej – ścieralnej na całej szerokości, odcinek drogi będzie zamknięty. Zostanie wówczas wyznaczony objazd drogami powiatowymi pomiędzy Zalesiem, a Limanową przez miejscowości: Młyńczyska, Jastrzębie, Łukowicę, Roztokę, Siekierczynę, Starą Wieś i odwrotnie. Informacja o terminie czasowego zamknięcia drogi podana zostanie z kilkudniowym wyprzedzeniem. Prace zakończyć się mają do końca czerwca 2020 r.


Mając na uwadze prowadzone roboty drogowe na krętym odcinku drogi oraz zaistniałe utrudnienia  należy zachować szczególną ostrożność w ruchu drogowym.
 
Powiat Limanowski realizuje przedsięwzięcie w ramach zadania pn: Remont drogi powiatowej nr 1609K Limanowa – Kamienica w km od 7+441 do km 11+018 w miejscowości Stara Wieś, Roztoka.

 

Liczba wyświetleń: 1383
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne