A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

UWAGA -utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Limanowa- Kamienica

27.05.2020
Rozpoczęły się roboty drogowe na drodze powiatowej nr 1609K relacji Limanowa-Kamienica w miejscowości Stara Wieś i Roztoka. Prace związane są z położeniem nowej nawierzchni asfaltowej na pozostałym odcinku trasy Samochodowego Wyścigu Górskiego - Przełęcz pod Ostrą o długości 3,6 km. Roboty przygotowawcze prowadzone są  przy zachowaniu ruchu wahadłowego.
 
Na czas wykonania nawierzchni asfaltowej – ścieralnej na całej szerokości, odcinek drogi będzie zamknięty. Zostanie wówczas wyznaczony objazd drogami powiatowymi pomiędzy Zalesiem, a Limanową przez miejscowości: Młyńczyska, Jastrzębie, Łukowicę, Roztokę, Siekierczynę, Starą Wieś i odwrotnie. Informacja o terminie czasowego zamknięcia drogi podana zostanie z kilkudniowym wyprzedzeniem. Prace zakończyć się mają do końca czerwca 2020 r.


Mając na uwadze prowadzone roboty drogowe na krętym odcinku drogi oraz zaistniałe utrudnienia  należy zachować szczególną ostrożność w ruchu drogowym.
 
Powiat Limanowski realizuje przedsięwzięcie w ramach zadania pn: Remont drogi powiatowej nr 1609K Limanowa – Kamienica w km od 7+441 do km 11+018 w miejscowości Stara Wieś, Roztoka.

 

Liczba wyświetleń: 876
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30