Stypendia socjalne- odbiór decyzji

21.05.2020

Rusza wypłata stypendiów socjalnych dla uczniów z gminy Limanowa. Suma wszystkich środków jakie otrzyma 575 uczniów  z gminy Limanowa to 386.340,00 zł.

Informujemy mieszkańców, że w Gminnym Zespole Obsługi Szkół w Limanowej ( budynek Urzędu Gminy pok.31), są do odbioru decyzje przyznanych stypendiów socjalnych. Decyzje odbieramy osobiście!
Odbiór decyzji jest konieczny do przesłania Państwu środków na konta bankowe.
Z powodu ograniczeń epidemiologicznych prosimy Państwa o bezpośrednie kierowanie się do GZOS-u (Urząd Gminy parter na prawo) .
Prosimy o nie przemieszczanie się po innych obszarach Urzędu Gminy.  Jeżeli mieliby Państwo inną sprawę do załatwienia to oczywiście jest możliwe, ale na zasadach ogólnie przyjętych w Urzędzie Gminy.

W specjalnie przygotowanym pomieszczeniu do przyjmowania stron wykonujemy telefon do pokoju /wydziału  w którym potrzebujemy coś załatwić i czekamy na przyjście pracownika. Jeżeli chcą Państwo złożyć pismo należy wrzucić je do przygotowanej urny.
W Gminnym Zespole Obsługi Szkół  uzyskać można wszelkie informacje o wypłacie stypendiów  - tel. 18/ 337 37 92.
Stypendia będą wypłacane na konta w ostatnim tygodniu maja po odebraniu przez Państwa decyzji.