A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Stowarzyszenie Ziemia Limanowska organizatorem konkursu w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II

19.05.2020
Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Ziemia Limanowska zaprasza do udziału w Konkursie "Mam Talent dla Jezusa w 100 Rocznicę Urodzin Jana Pawła II". Jego życie i posługa kapłańska, biskupia i papieska wpisała się na trwale w dzieje świata. Nauka, którą głosił jest wciąż żywa i wymaga ponownego przypomnienia.

Organizacja konkursu na poziomie muzycznym, literackim, plastycznym,fotografii dokumentalnej oraz filmu dokumentalnego ma na celu przedstawienie pasji artystycznych wszystkich uczestników, którzy wezmą w nim udział, inspirując się wartościami religii płynącymi z nauczania Jana Pawła II.

Regulamin i zasady konkursu zostaną ogłoszone wkrótce, a uroczysta inauguracja nastąpi w dniu 12 lipca 2020. Finał konkursu będzie miał miejsce 16 października 2020 r. o godz. 16:00 w Limanowskim Domu Kultury - w 42 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na urząd Głowy Kościoła Katolickiego.


Stefan Hutek
Prezes Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego Ziemia Limanowska


Liczba wyświetleń: 310
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30