SP Mordarka i SP Nr 1 Stara Wieś – od 25 maja oddz. przedszkolne i kl. I-III wznawiają działalność

22.05.2020
Biorąc pod uwagę zainteresowanie rodziców oraz stabilizowanie się sytuacji epidemiologicznej informuję, że od poniedziałku 25 maja br. uruchomione zostaną oddziały przedszkolne wraz z oddziałami klas I – III w Szkole Podstawowej w Mordarce i w Szkole Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi.

Do dnia 7 czerwca wydłużone zostaje czasowe zawieszenie funkcjonowania oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych i oddziałów klas I – III w pozostałych placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Limanowa. W przypadku zaistnienia potrzeby uruchomienia w/w oddziałów przed 7 czerwca bardzo proszę o zgłoszenie powyższego faktu.

Dla uczniów pozostających w domach, w dalszym ciągu prowadzone będzie nauczanie zdalne.

Przychylam się również do Państwa wniosków i informuję, że we wszystkich naszych szkołach umożliwiamy realizację zajęć specjalistycznych, konsultacji dla uczniów oraz korzystania z biblioteki szkolnej na zasadach i w terminach określonych w Rozporządzeniu MEN w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Wójt Gminy Limanowa
Jan Skrzekut