Przebudowa drogi Męcina – Kłodne – Stańkowa – inwestycja zbliża się ku końcowi

19.05.2020
W najbliższym czasie zakończy się przebudowa drogi  gminnej Męcina – Kłodne – Stańkowa. Remont drogi odbywa się  w ramach wieloletniego zadania z Funduszu Dróg Samorządowych.

Inwestycja realizowana jest przez Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe "ZIBUD" z Kamienicy. Postęp prac na miejscu obserwowali w minionych dniach Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wraz z Wicewójtem Gminy Limanowa Wojciechem Pazdanem.

Realizacja zadania przebiega zgodnie z planem i w ciągu najbliższych dni należy spodziewać się finiszu prac  - informuje Wójt Jan Skrzekut.

Przebudowa drogi obejmuje wymianę nawierzchni wraz z budową chodnika. W ramach zadania przy drodze postawione zostaną także lampy solarne.

Całość zadania wyniesie 2 mln 450 428,26 zł, przy pozyskanym z Funduszu Dróg Samorządowych dofinansowaniu w kwocie 1 mln 344 571,00 zł.