A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Kolejny sprzęt komputerowy do zdalnej nauki trafi do najbardziej potrzebujących uczniów

22.05.2020
77 zestawów sprzętu komputerowego - laptop, myszka oraz system operacyjny - za pozyskaną kwotę 154.994,00 tys. złotych  zakupiła Gmina Limanowa dla najbardziej potrzebujących uczniów, którzy nie posiadają dostatecznego dostępu do zdalnej nauki.  

Zakupiony sprzęt został już dostarczony do szkół z terenu gminy - 15 szkół podstawowych prowadzonych przez samorząd oraz do Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Starym Rybiu i w najbliższych dniach dyrektorzy przekażą go najbardziej potrzebującym uczniom, w tym uczniom z rodzin 3+.

Wypożyczony uczniom sprzęt, po ponownym otwarciu szkół wróci na stan placówek i będzie w nich służył jako pomoc dydaktyczna.

Przypomnijmy, że jest to już drugi zakup sprzętu komputerowego jaki Gmina Limanowa dokonała za środki pozyskane w ramach programu Polska Cyfrowa - projektu Zdalna szkoła+. Pierwszy zakup miał miejsce w połowie kwietnia – wówczas do uczniów trafiły 42 zestawy sprzętu komputerowego do zdalnej nauki, zakupionego za kwotę 80 tys. złotych.


Liczba wyświetleń: 510
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30