Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

30 lat samorządu terytorialnego

27.05.2020
W dniu 8 marca 1990 roku sejm przyjął ustawę o samorządzie terytorialnym, a w dniu 27 maja odbyły się pierwsze demokratyczne wybory. Na pamiątkę tego historycznego głosowania dzień 27 maja obchodzony jest jako Dzień Samorządu Terytorialnego.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Samorządowcom, Pracownikom, Radnym, Sołtysom oraz wszystkim tym, dla których  przez te 30 lat  sprawy samorządowe były oraz są nadal bliskie pragniemy wyrazić swoją wdzięczność, życząc satysfakcji i sukcesów z wykonywanej pracy i społecznej misji. Niechaj Waszym działaniom zawsze towarzyszy troska o rozwój i dobro naszych małych ojczyzn,
a podejmowane decyzje przyczyniają się do rozwoju lokalnej społeczności. Życzymy wytrwałości i pomyślności w budowaniu i rozwijaniu naszych samorządów. 

Jan Skrzekut 
Wójt Gminy Limanowa
Stanisław Młyński 
Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Liczba wyświetleń: 1159
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne