A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

30 lat samorządu terytorialnego

27.05.2020
W dniu 8 marca 1990 roku sejm przyjął ustawę o samorządzie terytorialnym, a w dniu 27 maja odbyły się pierwsze demokratyczne wybory. Na pamiątkę tego historycznego głosowania dzień 27 maja obchodzony jest jako Dzień Samorządu Terytorialnego.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Samorządowcom, Pracownikom, Radnym, Sołtysom oraz wszystkim tym, dla których  przez te 30 lat  sprawy samorządowe były oraz są nadal bliskie pragniemy wyrazić swoją wdzięczność, życząc satysfakcji i sukcesów z wykonywanej pracy i społecznej misji. Niechaj Waszym działaniom zawsze towarzyszy troska o rozwój i dobro naszych małych ojczyzn,
a podejmowane decyzje przyczyniają się do rozwoju lokalnej społeczności. Życzymy wytrwałości i pomyślności w budowaniu i rozwijaniu naszych samorządów. 

Jan Skrzekut 
Wójt Gminy Limanowa
Stanisław Młyński 
Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Liczba wyświetleń: 644
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30