A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dzieci uczą rodziców w domu - ogólnopolska akcja edukacyjna

14.04.2020
W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.  
 
W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl ukazują się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje obejmują tematykę bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii, historii, a nawet astronomii. Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych. Zapraszamy do pobrania  darmowych lekcji.

By zachęcić rodziców do większego zaangażowania w wspólną naukę z dziećmi Centrum Rozwoju Lokalnego na profilu na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) organizuje również  konkursy dla dzieci i ich rodziców.  

Materiały można pobrać pod adresem:https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

Liczba wyświetleń: 752
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30